O firmie

Firma „Stalbor” działa od 1998 roku i od tego czasu dostarcza klientom indywidualnym i biznesowym parapety na terenie Łodzi oraz województwa łódzkiego.

Zajmujemy się sprzedażą parapetów produkcji polskiej oraz pochodzących z krajów Unii Europejskiej. Oferujemy wysokiej jakości parapety zewnętrzne oraz parapety wewnętrzne w Łodzi a także na terenie województwa łódzkiego, zawsze w przystępnych cenach wraz z fachowym doradztwem i możliwością dowozu do klienta. Dostarczamy także różnego rodzaju wyroby z agglomarmuru, w tym: parapety, blaty umywalkowe czy schody.

Posiadamy w sprzedaży odręcznej szeroki asortyment elementów z pcv w kolorze białym mających zastosowanie przy obróbkach stolarki okiennej. „Stalbor” ciągle stara się poszerzać ofertę o kolejne produkty.

Ostatnio nasz asortyment wzbogacił się o metalowe systemy rynnowe. Oferujemy także blachy i taśmy ocynkowane w arkuszach i krążkach. Dysponujemy szerokim asortymentem profili i rurek ocynkowanych.

Zależy nam na zadowoleniu klientów, więc sprzedajemy tylko produkty renomowanych producentów. Dostępne są one w pełnej gamie rozmiarów i kolorów, dlatego mogą być one dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą pełną oferta!

Nowości !

  • łączniki proste do parapetów stalowych
  • łączniki kątowe do parapetów stalowych
  • zakończenia do parapetów stalowych i aluminiowych w kolorach RAL

NOWOŚĆ !!!
SYSTEMY RYNNOWE:

  • OCYNKOWANE
  • TYTANOWO-CYNKOWE
  • MIEDZIANE

NOWOŚĆ 2017 !!!
KOMOROWE NAKŁADKI RENOWACYJNE